Znamy wyniki rekrutacji do Programu Erasmus+ 2024!

W tym roku do rekrutacji przystąpiła rekordowo duża liczba studentek i studentów.

W określonym terminie wpłynęło aż 127 zgłoszeń na wyjazdy na studia i 22 na wyjazdy na praktyki.

Do wyjazdów na studia zakwalifikowano 47 osób, a 22 osoby zostały zakwalifikowane na listę rezerwową, z możliwością wyjazdu w semestrze letnim w przypadku uwolnienia miejsc z listy głównej lub w przypadku pozyskania dodatkowych środków.

Pozostali kandydaci nie zostali zakwalifikowani z powodu braku dostępnych środków. Te osoby zapraszamy do rekrutacji w przyszłym roku.

Na wyjazdy na praktyki zakwalifikowano wszystkie zgłoszenia.

Informacje o wynikach rekrutacji zostaną w najbliższych dniach przesłane drogą mailową.

Osoby zakwalifikowane na wyjazdy w semestrze zimowym zapraszamy na obowiązkowe spotkanie szkoleniowe (szczegóły wkrótce).

Gratulujemy nowym beneficjentom Programu Erasmus+!