Z końcem semestru żegnamy studentów programu Erasmus+, których mieliśmy przyjemność gościć w murach UKW.

W ramach podziękowania za czas spędzony na UKW Biuro Współpracy Międzynarodowej zaprosiło studentów do udziału w plenerowej sesji fotograficznej. Oprócz wspomnień, uczelnianych gadżetów i świetnych ocen studenci zabiorą w podróż powrotną piękne zdjęcia wykonane w naszym odświeżonym Ogrodzie Botanicznym.

Po sesji studenci ugoszczeni zostali wiosennym lunchem, podczas którego wybrali Najsympatyczniejszego Studenta Programu Erasmus+, nagrali rolki promujące UKW, a na koniec spisali przesłanie dla przyszłych studentów programu Erasmus+, które zostało umieszczone w specjalnie przygotowanej kapsule czasu.

Dziękując studentom za pobyt na UKW, życzymy im udanych wakacji i samych sukcesów!