Biuro Współpracy Międzynarodowej zaprasza pracowników Uczelni oraz studentów na ERASMUS+ INFO DAY - dzień informacyjny, który odbędzie się 17 października, w czwartek, w budynku głównym UKW (parter, sala 23)  w ramach europejskich obchodów #ErasmusDays.

Wśród zaplanowanych wydarzeń są:
- sesja informacyjna dla studentów,
- quiz z nagrodami,
- relacje studentów UKW, którzy korzystali z programu Erasmus+,
- prezentacje wybranych uczelni zagranicznych przez studentów programu Erasmus+ studiujących obecnie na UKW (część w języku angielskim),
- mini lekcje języka hiszpańskiego, włoskiego, tureckiego, itd.,
- sesja informacyjna dla pracowników dydaktycznych i administracyjnych.

Całe wydarzenie będzie odbywało się w języku polskim z wyjątkiem sesji prowadzonej przez studentów zagranicznych.

Podczas całego dnia przed salą 23 działać będzie stoisko informacyjne z ulotkami i materiałami promocyjnymi. Będzie również możliwość indywidualnych konsultacji.

Szczegółowy program dnia znajduje się również pod tym adresem:  https://www.ukw.edu.pl/strona/aktualnosci/aktualnosci/76205/17-pazdziernika-zapraszamy-na-erasmus-info-day

Pomiędzy poszczególnymi sesjami zaplanowane są przerwy, co pozwoli na udział w wybranych spotkaniach.

Serdecznie zapraszamy!